Edukacja seksualna

Seks – jakie on ma znaczenie w naszym życiu? Gdyby takie pytanie zadać w tłumie, to można by otrzymać różnego rodzaju odpowiedzi. Chociaż w pierwszej kolejności warto byłoby zadać pytanie, czy ktokolwiek będzie chciał udzielić odpowiedzi na tak zadane pytanie. Niestety, ale w dzisiejszych czasach wiele osób wstydzi się rozmawiać o seksie uznając go za temat tabu. A tak nie powinno być. Żyjemy w XXI wieku. Mówimy o tylu sprawach. Dlaczego boimy się rozmawiać o czymś co jest zupełnie ludzkie? Coś co jest dla nas jak najbardziej oczywiste? Przecież gdyby nie seks, to rasa ludzka by wymarła! Na szczęście są takie osoby, jak Deborah Sundahl, które śmiało mówią o seksie. Na rynku ukazała się jej książka pt.”Kobieca ajakulacja i punkt G” (https://www.taniaksiazka.pl/kobieca-ejakulacja-i-punkt-g-deborah-sundahl-p-1356760.html).

Kobiecy gruczoł prostaty

Mówiąc o prostacie mamy na ogół mężczyzn, którzy chorują na raka prostaty. Jak się jednak okazuje w organizmach kobiecych również jest taki kobiecy gruczoł. Tylko na ogół nie używa się tak oficjalnej nazwy. Kobiety, jak również mężczyźni znają go jako…punkt G. Tak, w obecnych czasach bardzo dużo mówi się o tym miejscu, które pozwala na osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Tak, wielu panów zastanawia się, gdzie u kobiet znajduje się ten punkt, który pozwoli im na to, aby zadowolić kobietę w łóżku. Warto jednak, aby i kobiety wiedziały, gdzie znajduje się taki punkt G. W swojej książce Deborah Sundahl wszystko wyjaśnia bardzo dokładnie, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu nieznanych i często zaskakujących dla siebie rzeczy. O kobiecej ejakulacji mówił już nawet Arystoteles. Głośno mówił o neij niemiecki lekarz Ernst Gräfenberg. To właśnie od jego nazwiska całość zyskała nazwę punkt G.

Satysfakcja ze współżycia

Autorka znana jest z tego, że jest edukatorką seksualną, która pomaga osiągnąć ludziom maksymalną satysfakcję ze współżycia. Szeroko omawia psyhiczne i fizyczne czynniki, które są odpowiedzialne za to, że ten seks jest naprawdę wspaniałym przeżyciem dla obydwu stron. Co prawda w tej książce w głównej mierze omawiana jest kobieta i ktoś może powiedzieć, że tak naprawdę jest to książka tylko dla panów (w końcu to oni powinni wiedzieć jak zadowolić panie). Jednak książka pt.”Kobieca ejakulacja i punkt G” to tak naprawdę także poradnik dla kobiet, które powinny poznać również własną seksualność. Dzięki temu fakt przeżywania pewnych spraw będzie dla nich jeszcze bardziej jasny i bardziej zadowalający. Warto sięgnąć po tą książkę, jeżeli komuś zależy na lepszych doznaniach seksualnych.

Jedzenie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Comments are closed.