Wiele smaków miłości

Jak smakuje miłość? To pytanie zadaje sobie człowiek już od wielu lat. Czy ktoś znalazł dokładną odpowiedź na to pytanie? Chyba nie. Tyle osób ile poszukiwało odpowiedzi na to pytanie, tyle można otrzymać różnych odpowiedzi. Bo dla wszystkich osób miłość jest zupełnie czymś innym. Dla jednych osób ma piękny i bardzo słodki smak. Dla kogoś innego z kolei może mieć smak cierpkiej cytryny, którą bardzo trudno przetrawić. Miłość jest takim uczuciem, które ma wiele smaków. O różnych smakach miłości pisze Agata Przybyłek w swoich książkach. Tym razem warto sięgnąć po “Recepta na szczęście“.

“Tak smakuje miłość”

Agata Przybyłek jest już doskonale znana polskim czytelniczkom. Na koncie ma kilka bestsellerów. Zadebiutowała w 2015 roku i od razu kobieta zyskała przychylność wielu czytelniczek. Co ciekawe, sama Przybyłek zaczęła pisać zaraz po tym jak przeżyła zawód miłosny. Tworzenie opowiadań miłosnych miało być dla niej lekiem na złamane serce. I jak się okazało udało się. Ona stała się znana i kochana przez czytelniczki, które uwielbiają jej książki. Tym razem ta zdolna autorka zaprasza nas do tego, aby poznać swoją serię powieści “Tak smakuje miłość”, gdzie opowiada o różnych odcieniach i smakach miłości. Pierwszy tom powieści ma taki sam tytuł jak cała seria. To właśnie tam poznaliśmy Olę i tajemnicę wróżb. Każdy kolejny tom opowiada o kimś innym, więc przyjaźń z tą serią można rozpocząć od dowolnego tomu. Z czym lub z kim będziemy mieli do czynienia w “Recepta na szczęście“?

Pragnienie dziecka

Julia nie ma jeszcze trzydziestu lat. Bardzo pragnie mieć swoje dzieci. Chętnie by zrealizowała ten plan, jednak na razie nie ma przy niej odpowiedniego faceta, który mógłby zostać ojcem jej dzieci. Podczas rutynowych badań okazuje się, że Julce nie zostało dużo czasu na spełnienie swoich marzeń. Kobieta jest w okropnej sytuacji i pogrąża się w wielkim smutku. O sytuacji Julii dowiaduje się brat jej przyjaciółki – Maks, który jest okulistą. Mężczyzna już od dawna jest zakochany w Julii, jednak boi się tego wyznać. Chcąc pomóc Julce oferuje jej lekcje randkowania. Dziewczyna przyjmuje tą propozycję, ponieważ ma nadzieję, że dzięki temu uda jej się poznać mężczyznę ze swoich marzeń. Z kolei Maks ma nadzieje, że owe lekcje “randkowania” zbliżą ich do siebie. Kto spełni swoje marzenia? Czy Julia zostanie mamą na czas? Czy Maks zdobędzie ukochaną? W tej książce można odnaleźć przepis na to jak znaleźć szczęście i miłość w prosty, ale bardzo zaskakujący sposób.

Jedzenie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Comments are closed.